Apple і Samsung не вдалося залагодити розбіжності


Apple і Samsung не вдалося залагодити розбіжності

Кілька днів тому ми повідомляли про те, що глави компаній Apple і Samsung зберуться разом, щоб улагодити всі судові питання і прийти до взаєморозуміння. Джі Сунг Чой (CEO Samsung) і Тім Кук погодилися провести зустріч 21-22 травня, щоб мирно вирішити виниклі питання.


Але як повідомляє ресурс The Verge, посилаючись на корейські джерела, два генеральних директора не спромоглися знайти спільну мову. Зустріч проходила дуже важко.

В одній кімнаті представники Apple і Samsung провели 9 годин 21 травня і 7 годин 22 травня, але видимих результатів досягти не вдалося: Обидва технологічних гіганта намагалися наполягти на своєму: Samsung продовжує звинувачувати Apple в несплаті роялті за використовувані нею технології бездротової передачі даних, а Apple так і викриває Samsung в багаторазовому копіюванні дизайну її продуктів. Таким чином, що б не говорив Тім Кук про прагнення "вирішити це справа мирним способом", результат далекий від бажаного.

Це в принципі і не дивно, адже хто захоче поступатися своїми інтересами? Згідно з відомостями 9to5mac, вирішення питання продовжиться вже 27 червня, коли пройде чергове судове засідання у Каліфорнії.


информация от магазины цены на товары в украине а также и сами товары

Компактные ультрабуки ASUS серии ZenbookTM Prime