Samsung C3300 — телефон знахідка!


Samsung C3300 — телефон знахідка!

Всім привіт! Хочу поділитися враженнями про свій Samsung C3300 Champ. І перше, що хотілося б сказати, так це те, що телефон дуже хороший за свою ціну! Він виглядає вдвічі дорожче, LG T300 програє на його тлі, чому? Тому що дизайн Лоховскі і тягне флешку тільки до 4ГБ, а в Samsumg С3300 я вставив на 8 гигов 6-го класу і оре відмінно.

Також в Samsung C3300 Champ прекрасні стерео динаміки — дзвонить голосно! І прекрасно чути співрозмовника навіть в галасливому місті.

Телефон дуже простий в управлінні, в ньому приємно робити нотатки і писати СМСки друзям! Відмінний аккамулятора, якого вистачає в середньому на тиждень ... Багато хто скаржиться, що немає USB-кабелю в комплекті, а я в салон МТС зайшов і за 130 рублів купив кабель на Nokia 8600 — він чудово підійшов для мого Samsumg C3300. Так що, з цього приводу паритися ні до чого!

ДУЖЕ порадував аудіо роз’єм 3.5 мм, а то самсунг любить свій ліпити навіть на дорогих моделях, що вкрай незручно! До того ж важливий той факт, що Samsung C3300 Champ підтримує не тільки МР3, але і формат WMA (Windows Audio Media), аLG T300, наприклад, тільки МР3! Це дозволяє значно заощадити пам’ять на флешці.

Деякі лаяли Самсунг С3300 за слабкі баси, я теж цього дотримувався, слухаючи пісні через гарнітуру, яка йде в комплекті. Але коли я підключив студійні навушники PHILIPS (знаєте, такі величезні), то думав, мені голову знесе від баса!))) Він дуже голосно їх розігрів, якість звуку просто шалене, а баси просто супер! У мене МР3-плеєр SONY WALKMAN NWZ-S616F не може так голосно розігріти ці студійні навушники, йому потужності не вистачає, а Samsung C3300 Champ помітно могутніше. Про як!

З цього телефону дуже приємно лазити по соціальним мережам, екран цілком великий, більше й не потрібно ... Камера хороша для знімків розкладу автобусів і т.д., а для фотографій у мене дзеркальна фотокамера є!

Загалом, телефон повністю виправдовує свої гроші! Всім раджу! Ви не будете засмучені витраченими грошима, повірте!

Плюси телефону:
Прекрасне, коректне читання карти пам’яті!
Гучні стерео-динаміки.
Хорошое здатність РК-дисплея.
Прекрасне звучання МР3-плеєра.
Дуже пристойні баси, особливо в студійних навушниках (якщо еквалайзер РОК)!
Зручний набір СМС.
Аудіо разьем 3.5мм.
Після витягання акумулятора дата і час не скидаються.
Симпатичний стилус в комплекті.
Дуже енергоємний акумулятор.
Поки все працює, а там подивимося ... Якщо цей навернеться, куплю такий же! За весь час я його жодного разу не упустив, єдине, міняв прошивку, а то та полетіла на третій день.


поступили в продажу телефоны в вашем городе мобильные цены хотя можете обратить внимание и на другие модели:
самсунг галакси с2 в украине Флагманский Android-смартфон Samsung Galaxy S2. Телефон сразу бросается в глаза своим ультратонким дизайном корпуса – всего 8.49 мм толщиной.